Zamknij

Martyna Grajber pokazała zdjęcie z dzieciństwa: "Za dużo się nie zmieniło"

20.08.2020 15:42
Martyna Grajber pokazała zdjęcie z dzieciństwa
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EastNews

Martyna Grajber, jedna z najpopularniejszych obecnie polskich siatkarek, opublikowała na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Fotografię skomentowała m.in. mama zawodniczki, Pani Luiza Grajber. "Mój przedszkolaczek" - napisała.

Martyna Grajber, kapitan Chemika Police i siatkarka aspirująca do powrotu do gry w reprezentacji Polski, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Szczególnie upodobała sobie Instagrama, gdzie publikuje zdjęcia, memy czy z reguły zabawne filmiki z udziałem swoim i swojego narzeczonego, również siatkarza, Jana Nowakowskiego. Niedawno furorę robiła jej fotografia z wakacji w bikini, choć później pojawiło się jeszcze kilka podobnych.

Teraz 25-latka postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem z dzieciństwa. I jak to zwykle bywa w jej przypadku, z ogromnym dystansem podeszła do tej sytuacji.

Martyna Grajber na zdjęciu z dzieciństwa

"Chyba za dużo się nie zmieniło" - napisała. "PS. Dlaczego nigdy nie mogłam mieć normalnego stroju na bal przebierańców, jakiejś księżniczki czy coś?" - dodała.

Na zdjęciu Grajber ubrana jest w (chyba) strój czarodziejki, tylko (chyba) coś poszło nie tak patrząc na minę siatkarki. Tak czy inaczej, wyglądała uroczo.

RadioZET.pl