Zamknij

Mariusz Wlazły z problemami na uczelni. Studentka nie uwierzyła, że to on

22.09.2021 15:34
Mariusz Wlazły
fot. Piotr Matusewicz/East News

Mariusz Wlazły rozpoczął w tym roku studia akademickie w Gdańsku. Siatkarz Trefla Gdańsk poprosił jedną ze studentek o dołączenie do grupy dla pierwszorocznych. Kobieta nie uwierzyła, że rozmawia z zawodnikiem i odrzuciła jego prośbę.

Mariusz Wlazły od 2020 roku, reprezentuje barwy Trefla Gdańsk, z którym za chwilę rozpocznie drugi sezon w PlusLidze. Przed inauguracją rozgrywek atakujący pochwalił się w mediach społecznościowych, że został przyjęty na studia psychologii na Uniwersytecie Gdańskim.

Po kilku dniach od tego zdarzenia w sieci zrobiło się głośno wokół byłego reprezentanta Polski. Przed rozpoczęciem roku akademickiego Wlazły napisał do administratorki grupy studenckiej z prośbą o dołączenie go do grona. Kobieta ku zdziwieniu zawodnika Trefla Gdańsk, nie zgodziła się. Chociaż cała sytuacja wyglądała śmiesznie, kobieta wykazała się czujnością i znając różne sposoby oszustów w sieci, nie przystała na propozycję.

Mariusz Wlazły z wiadomością od studentki. Nie uwierzyła, że to on

Ostatecznie Mariusz Wlazły, był zmuszony odwiedzić dziekanat i wyjaśnić sprawę. O zdarzeniu poinformował oficjalny profil Trefla Gdańsk, który opublikował rozmowę atakującego ze studentką, która sama napisała do zespołu, ostrzegając, że ktoś podszywa się pod ich gracza.

W przeszłości Mariusz Wlazły, studiował w Opolu zrządzenia połączone z marketingiem sportowym. W 2017 roku wspólnie z Pawłem Zatorskim obronili tytuł magistra.

RadioZET.pl