Zamknij

Siatkarz reprezentacji Polski został tatą

24.07.2020 09:40
Marcin Komenda został tatą
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marcin Komenda podzielił się radosną nowiną w mediach społecznościowych. Rozgrywający reprezentacji Polski, który wrócił do oficjalnego grania w kadrze został ojcem. Jego żona Joanna urodziła mu córkę.

Marcin Komenda wstawił zdjęcie na Instagramie, na którym trzyma w ramionach nowo narodzoną córkę – Zuzię. Rozgrywający reprezentacji Polski potrzebuje pozytywnej energii, zwłaszcza, że ostatni sezon ligowy nie poszedł po jego myśli. Wszystko przez fatalnie dobrany skład Asseco Resovii Rzeszów, gdzie zawodnicy kompletnie nie potrafili ze sobą współpracować. Dodatkowo okazało się, że do Rzeszowa wraca Fabian Drzyzga. Komenda był zmuszony szukać nowego klubu i ostatecznie zagra w beniaminku PlusLigi, Stali Nysa.

Wydaje się, że pod względem sportowym wszystko powinno zacząć się układać, tak prywatnie już tak jest. Siatkarz wspólnie z małżonką doczekali się dziecka. Vital Heynen zwolnił 24-latka z obowiązków kadrowych, aby ten przynajmniej przez krótki czas mógł być przy swojej żonie w tak ważnym momencie w ich życiu.

Marcin Komenda został ojcem

Komenda powrócił na mecze towarzyskie z Niemcami, które odbyły się w Zielonej Górze. W drugim sparingu rozgrywający pojawił się na boisku i mógł pokazać się na parkiecie.

– Cieszę się, że można było wrócić do rytmu meczowego i zobaczyć jak to wygląda po tej przerwie. Myślę, że nie było najgorzej, chociaż zdarzały się błędy, ale jesteśmy w takim okresie, że one mają prawo się zdarzać. Jako drużyna idziemy do przodu – powiedział.

RadioZET.pl/