Zamknij

Marcin Komenda zastąpi Marcina Janusza. Zmiana medyczna w reprezentacji

05.06.2021 10:45
Marcin Komenda zmieni Marcina Janusza
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marcin Janusz kontuzjowany. Uraz rozgrywającego jest na tyle poważny, że zawodnik nie jest w tanie grać w meczach Ligi Narodów. W związku z tym reprezentacja Polski była zmuszona dokonać zmiany medycznej, a siatkarza zastąpi Marcin Komenda.

Marcin Janusz nabawił się kontuzji, która uniemożliwia mu dalszą grę w Lidze Narodów 2021 – poinformował PZPS na oficjalnej stronie internetowej. W związku z tym rozgrywający w sobotę powróci do kraju, gdzie będzie leczył swój uraz.

W jego miejsce w składzie pojawi się Marcin Komenda. Zawodnik Stali Mielec we wtorek, 8 czerwca uda się do Rimini. 25-latek wykonał już test PCR i po przybyciu do Włoch odbędzie obowiązkową kwarantannę, po której w sobotę, 12 czerwca dołączy do zespołu.

Liga Narodów siatkarzy 2021 TABELA. Na którym miejscu Polacy?

Liga Narodów: Marcin Komenda zmieni kontuzjowanego Marcina Janusza

Marcin Komenda opuści cztery mecze biało-czerwonych. Pierwszą szansą pokazania się na boisku będzie miał dopiero we wtorek, 15 czerwca w starciu z Kanadą.

Polska - Rosja: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć na żywo mecz LN?

W dzisiejszym ostatnim meczu drugiej rundy Ligi Narodów Polacy zagrają z Rosją. Relacja z tego meczu zostanie przeprowadzona na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl