Zamknij

Malwina Smarzek-Godek zrzuciła stanik. Gorące zdjęcie reprezentantki Polski

21.09.2020 19:21
Malwina Smarzek zrzuciła stanik
fot. Lukasz Szelag/REPORTER

Malwina Smarzek-Godek, gwiazda siatkarskiej reprezentacji Polski, podzieliła się z fanami gorącym zdjęciem z wakacji na Sardynii. Zawodniczka włoskiej Novary pozuje na nim bez stanika, podobnie jak jej dwie koleżanki.

Malwina Smarzek-Godek w wyjątkowo długiej przerwie między sezonami zmieniła klub i przeniosła się z Zanetti Bergamo do Igor Gorgonzola Novara. Wygląda na to, że Polka szybko złapała kontakt z nowymi koleżankami i wraz z nimi postanowiła wybrać się na Sardynię.

24-letnia gwiazda reprezentacji Polski jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami nie tylko zdjęciami ze zgrupowań czy spotkań, ale także, a może przede wszystkim, z życia prywatnego. Jej ostatnia fotografia z wakacji rozpaliła kibiców do czerwoności.

Malwina Smarzek bez stanika [ZDJĘCIE]

Siatkarka opublikowała zdjęcie, na którym wraz z dwoma innymi kobietami, stoi na skraju skalistego brzegu bez stanika. Oczywiście, aby nie narazić się na cenzurę Instagrama, wszystkie ustawiły się tyłem do obiektywu tak, by nie było widać piersi.

"Wolność nigdy nie smakowała tak dobrze" - skomentowała Smarzek-Godek.

Zobacz także

Trudno rozpoznać, kto obok Polki zdecydował się na tak odważną fotografię, jednak można przypuszczać, że są to jej dwie nowe koleżanki, Amerykanki Micha Hancock (Polka nagrała ją także na InstaStory) i Haleigh Washington.

RadioZET.pl