Prowokacyjne zdjęcie Argentyńczyków po meczu z Polską [FOTO]

22.09.2018 13:11
sport

W pierwszym meczu 2. fazy siatkarskich mistrzostw świata, Argentyna pokonała Polskę w tie-breaku 3:2. Po meczu argentyńscy zawodnicy zrobili kontrowersyjne zdjęcie, na którym zakpili z decyzji sędziów. Fotografia znalazła się również na oficjalnej stronie FIVB.

argentyńscy siatkarze fot. PAP

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Porażka z Argentyną była pierwszym przegranym meczem biało-czerwonych na siatkarskim mundialu. Chociaż Polacy mieli trzy piłki meczowe, finalnie góra byli nasi rywale.  Jeszcze przed meczem Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) zaleciła sędziom, aby ci zwracali uwagę na zagrania dotyczące piłki rzuconej. Główny arbiter miał problemy z interpretacją zasad, przez co popełniał kilka istotnych błędów, które zaważyły na końcowym wyniku.

Tuż po meczu doszło do skandalicznego zachowania Julio Velasco, ale sami Argentyńczycy nie grzeszyli postawą. Siatkarze z Ameryki Południowej zapozowali do zdjęcia, w którym wykonali gest wykonania challenge’u i jednocześnie nawiązali do całego zamieszania. Warto zaznaczyć, że fotografa została opublikowana na oficjalnej stronie FIVB.

yGNktkpTURBXy9kODEyMWRiYjNhMDlkNzQzZDBkOGFhNDFjM2M5OTE4Ni5qcGeSlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCww fot. FIVB

Polska - Francja: mecz na żywo. Relacja online

W sobotę w swoim drugim meczu 2. fazy, Polacy zagrają z reprezentacją Francji. Mecz Polska - Francja na żywo na sport.radiozet.pl. Początek meczu o 19:30.

RadioZET.pl/MW

Oceń