MŚ siatkarzy: Kłopoty zdrowotne Michała Kubiaka: Chyba będę musiał wypić "pięćdziesiątkę"

Maciej Walasek
16.09.2018 15:44
MŚ siatkarzy: Kłopoty zdrowotne Michała Kubiaka: Chyba będę musiał wypić "pięćdziesiątkę"
fot. PAP

Michał Kubiak ma kłopoty ze zdrowiem. Kapitan reprezentacji Polski boryka się z problemami układu pokarmowego. Podstawowy gracz razem z pomocą sztabu medycznego będzie chciał jak najszybciej powrócić do odpowiedniej dyspozycji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mimo pogorszenia stanu zdrowia, 30-latek wystąpił w meczu z Finlandią. Okazuje się, że problemy przyjmującego biało-czerwonych zaczęły się przed meczem z Kubą.

- To wszystko trwa już cztery dni. Pierwsze problemy zaczęły się już przed meczem z Kubą. Skoro dam radę grać, to chcę jak najbardziej pomóc drużynie. Skoro wychodzę na boisko, to znaczy, że jestem w pełni zdrowy – przekonywał Kubiak. - Nawet gdyby to był półfinał, to przecież nie zostałbym w łóżku, tylko chciałbym pomóc kolegom.

Zobacz także

Przyczyny kłopotów żołądkowych siatkarza nie są znane. Jednak samego zawodnika nie opuszcza poczucie humoru.

- Jestem w najwyższej formie i staram się nie pić alkoholu, ale teraz chyba będę musiał przyjąć "pięćdziesiątkę" przed meczem z Iranem, żeby się odtruć. Może to pomoże – zażartował filar polskiej kadry.

W niedzielę reprezentacja Polski ma dzień przerwy w meczach. Podopieczni Vitala Heynena kolejne spotkanie rozegrają w poniedziałek. Rywalem biało-czerwonych będzie Iran. Początek meczu o 19:30.

RadioZET.pl/onet.pl/MW