Zamknij

Reprezentant Polski został ojcem. Znamy płeć dziecka

30.09.2021 17:17
Łukasz Kaczmarek
fot. Instagram/screen

Łukasz Kaczmarek, siatkarz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i reprezentacji Polski, poinformował za pomocą swojego konta na Instagramie, że został w czwartek ojcem po raz drugi. "Najcudowniejszy prezent na Dzień Chłopca" - napisał 27-letni zawodnik.

Łukasz Kaczmarek nie może ostatnio narzekać na to, jak układają się sprawy w jego życiu. Po tym, jak uporał się z trapiącymi go od dłuższego czasu problemami zdrowotnymi, nadeszła dla niego kolejna znakomita wieść. W czwartek został ojcem po raz drugi.

"Najcudowniejszy prezent na Dzień Chłopca. Jestem z Ciebie dumny mamusiu" - napisał siatkarz na Instagramie, zwracając się do swojej żony, Dominiki. Para ma już jedno dziecko - córkę Kalinę.

Łukasz Kaczmarek został ojcem. Znamy płeć dziecka [ZDJĘCIE]

Z gratulacjami od razu pospieszyło wielu kolegów Kaczmarka z kadry, m.in. Karol Kłos, Piotr Nowakowski, Paweł Zatorski czy Bartosz Bednorz. Zdjęcie skomentowali także inne gwiazdy sportu, jak Joanna Jędrzejczyk, Łukasz "Juras" Jurkowski czy Maria Stenzel.

Sportowo ostatni rok był także bardzo udany dla 27-letniego atakującego. Z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle wywalczył triumf w Lidze Mistrzów oraz wicemistrzostwo kraju. Z reprezentacją Polski zdobył srebro w Lidze Narodów oraz brąz w mistrzostwach Europy. Był również uczestnikiem igrzysk olimpijskich w Tokio.

RadioZET.pl