Dodatkowy atakujący w reprezentacji Polski. Grbić zaskoczył kibiców

26.04.2022 17:14
Trefl Gdańsk

Kewin Sasak został dodatkowym atakującym powołanym do reprezentacji Polski. Wcześniej w połowie kwietnia Nikola Grbić ogłosił listę 29 siatkarzy, którzy w tym sezonie będą grać w biało-czerwonych barwach.

Kewin Sasak to 25-letni atakujący mierzący 208 cm wzrostu. W latach 2017-2018 występował w Ślepsku Suwałki, a od czterech lat występuje w Treflu Gdańsk.

"Nikola Grbić potwierdził, że jego lista cały czas pozostaje otwarta. Witamy w zacnym gronie Kewina Sasaka! Zawodnik Trefla Gdańsk dołącza do grona atakujących. Przypominamy, że termin podania składu na VNL upływa 3 maja" – czytamy w komunikacie PZPS na Twitterze.

Kewin Sasak powołany do reprezentacji Polski

Tym samym Sasak powiększył grono atakujących w polskiej kadrze. W połowie kwietnia na liście Grbicia znaleźli się: Bartosz Kurek, Łukasz Kaczmarek, Maciej Muzaj, Karol Butryn i Bartłomiej Bołądź.

W tym sezonie Kewin Sasak wystąpił w 27 meczach. Razem z Treflem Gdańsk walczy o 7. miejsce na koniec sezonu PlusLigi z GKS-em Katowice. W pierwszym meczu górą byli gdańszczanie, którzy wygrai 3:2. Rewanżowe spotkanie odbędzie się w środę 27 kwietnia. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw.