Zamknij

Katarzyna Wernerska zmienia Martę Krajewską w Lidze Narodów siatkarek

05.06.2021 13:52
reprezentacja Polski siatkarek
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER

Katarzyna Wernerska dołączy do reprezentacji Polski siatkarek w Lidze Narodów – podał PZPS. Zawodniczka w zmianie medycznej zastąpi kontuzjowaną Martę Krajewską.

Reprezentacja Polski siatkarek przed rozpoczęciem kolejnej serii gier w Lidze Narodów będzie pozbawiona kontuzjowanej Marty Krajewskiej. Rozgrywająca Developresu Rzeszów doznała urazu, który uniemożliwia jej grę w turnieju w Rimini. PZPS na oficjalnej stronie internetowej poinformował, że w sobotę, 5 czerwca do Włoch poleciała jej zmienniczka - Katarzyna Wernerska.

- Zawodniczka, zgodnie z regulacjami obowiązującymi podczas turnieju odbędzie obowiązkową kwarantannę, a do zespołu dołączy 8 czerwca - podano w komunikacie.

Liga Narodów siatkarek: Katarzyna Wernerska zmieni Martę Krajewską

Zespół Jacka Nawrockiego po sześciu meczach zajmuje jedenaste miejsce w Lidze Narodów. W kolejnej serii spotkań biało-czerwone zmierzą się kolejno z Kanadą, Holandią i Japonią.

Wcześniej w kadrze siatkarzy także doszło do zmiany medycznej. W miejsce kontuzjowanego Marcina Janusza do składu został dołączony Marcin Komenda.

RadioZET.pl