Zamknij

Katarzyna Skowrońska rozwiodła się po 14 latach: Po rozwodzie też jest pięknie

10.08.2021 08:29
Katarzyna Skowrońska z mężem
fot. Piotr Molecki/East News

Katarzyna Skowrońska potwierdziła w mediach społecznościowych, że kilka miesięcy temu rozstała się ze swoim mężem Jakubem Dolatą. - Życie po rozwodzie też jest piękne - napisała.

Katarzyna Skowrońska przez wiele lat cieszyła kibiców swoją grą w siatkówce. Razem z reprezentacją Polski sięgała po mistrzostwo Europy w 2003 i 2005 roku. Karierę z biało-czerwonymi zakończyła w 2016 roku, mając na koncie 288 meczów.

W 2006 roku wyszła za mąż za Jakuba Dolatę, menedżera siatkarskiego i zaczęła nosić dwa nazwiska: Skowrońska-Dolata. Od pewnego czasu na jej profil na Instagramie był podpisany tylko pierwszym nazwiskiem. Kibice zaczęli zastanawiać się, co było przyczyną tej zmiany. W końcu głos zabrała sama zainteresowana.

Katarzyna Skowrońska rozwiodła się po 14 latach małżeństwa

- Ponieważ jestem zirytowana i znudzona odpowiadaniem setny raz na to samo pytanie w sprawie mojego stanu cywilnego oraz czytaniem nieprawdziwych informacji na swój temat w sieci, chciałbym wszystkich poinformować, że od kilku miesięcy jestem po rozwodzie i zamknęłam tamten rozdział życia. Tym miłym akcentem życzę wszystkim miłego dnia. Ps: Zapewniam Was, że życie po rozwodzie też jest piękne - napisała Skowrońska w poście na Instagramie.

Pod wpisem pojawiło się sporo komentarzy, gdzie nie brakuje wpisów siatkarek. "Gorąca singielka" - napisała Joanna Wołosz, "Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia Babi" - odpowiedziała Katarzyna Skorupa.
"Powodzenia", "Oj gdyby tak ludzie zajęli się w końcu swoim życiem a nie cudzym, to świat byłby piękniejszy" - pisali internauci.

RadioZET.pl