Zamknij

Kamil Semeniuk podjął decyzję ws. przyszłości w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle

19.05.2021 21:02
Kamil Semeniuk
fot. Tomasz Kudala/REPORTER

Kamil Semeniuk przedłużył kontrakt z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Klub w specjalnym komunikacie potwierdził, że przyjmujący będzie reprezentował barwy drużyny w przyszłym sezonie.

Kamil Semeniuk nie ukrywał, że cieszy się na grę w kolejnym sezonie w swoim rodzinnym mieście. 24-latek zapewnił, że w zakończonych rozgrywkach ligowych nie pokazał jeszcze wszystkiego, na co go stać na parkiecie.

- To był pierwszy krok, ale wierzę, że tych kroków w mojej przygodzie z siatkówką jest jeszcze kilka do zrobienia - powiedział dla oficjalnej strony klubowej.

Kamil Semeniuk zostaje w Grupie Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle

ZAKSA w minionym sezonie, w składzie z Semeniukiem, odniosła historyczny sukces, wygrywając Ligę Mistrzów. Jednak w finale play-off PlusLigi zespół, który był najlepszy w rundzie zasadniczej, uległ Jastrzębskiemu Węglowi.

Wcześniej klub z woj. opolskiego poinformował, że kontrakty na sezon 2021/22 podpisali: Korneliusz Banach (libero), Łukasz Kaczmarek (atakujący), Bartłomiej Kluth (atakujący), Krzysztof Rejno (środkowy), Adrian Staszewski (przyjmujący), David Smith (środkowy), Aleksander Śliwka (przyjmujący).

Nadal nie wiadomo kto zastąpi Nikolę Grbicia, który na początku tego tygodnia został nowym szkoleniowcem Sir Safety Conad Perugia.

RadioZET.pl/PAP