Zamknij

Niepokojące wieści z obozu siatkarek. Gwiazda kadry ma problemy zdrowotne

04.10.2022 22:36

Joanna Wołosz, rozgrywająca reprezentacji Polski siatkarek, po przegranym spotkaniu z Serbią zdradziła, że grała z gorączką. Z powodu problemów zdrowotnych nie zatrzymała się w mix zonie, by porozmawiać z dziennikarzami.

Joanna Wołosz grała z gorączką
fot. PAP

Reprezentacja Polski od porażki z Serbią 0:3 rozpoczęła drugą rundę MŚ siatkarek 2022. Po drugiej stronie parkietu stała jednak drużyna broniąca tytułu, posiadająca w swoim składzie kilka gwiazd światowego formatu, w tym Tijanę Bosković. Słabszy występ zanotowały w zasadzie wszystkie biało-czerwone, ale jak się okazało, liderka tego zespołu walczyła nie tylko z przeciwniczkami.

- Mam gorączką - rzuciła rozgrywająca Joanna Wołosz i nie zatrzymała się przy dziennikarzach w mix zonie. Najwyraźniej widząc problemy swojej podopiecznej trener Stefano Lavarini wyjątkowo często w tym meczu wpuszczał na podwójną zmianę Katarzynę Wenerską i Monikę Gałkowską.

Problemy Joanny Wołosz

Na ten moment nie wiadomo, czy Joanna Wołosz będzie mogła wystąpić w następnym pojedynku ze Stanami Zjednoczonymi. Czasu na dojście do siebie jest niewiele, bo zaledwie 24 godziny.

loader

RadioZET.pl