Francja - Włochy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć szlagier ME siatkarzy?

24.09.2019 20:44
Francja - Włochy w ćwierćfinale ME siatkarzy 2019
fot. PAP/EPA

Mecz Francja - Włochy w ćwierćfinale ME siatkarzy 2019 na żywo w tv i online. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć szlagierowo zapowiadające się spotkanie Francja - Włochy. Stawką meczu będzie awans do półfinału mistrzostw Europy. Początek o godz. 21.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Mecz Francja - Włochy w tv i online. Taki zestaw mógłby z powodzeniem być finałem tego turnieju, ale jedna z tych drużyn już na etapie ćwierćfinału zakończy w nim swój udział. Wszystkie atuty będą mieli po swojej stronie Francuzi - własna hala, publiczność, stabilność składu i przewaga psychologiczna.

Obie ekipy zmierzyły się już w fazie grupowej i wtedy górą byli właśnie "Trójkolorowi". Spotkanie było zacięte i równie dobrze mogło skończyć się zwycięstwem Italii, którzy teraz pałają żądzą rewanżu.

Włosi mają jednak swoje problemy. Największy dotyczy pozycji przyjmującego, bo z drobnym urazem gra Osmany Juantorena, a Filippo Lanza z powodu kontuzji musiał opuścić drużynę już w trakcie mistrzostw. W składzie zastąpił go Oreste Cavuto.

Francja - Włochy: Gdzie obejrzeć - transmisja tv i online

Mecz Francja - Włochy w ćwierćfinale ME siatkarzy 2019 odbędzie się we wtorek 24 września o godz. 21. Transmisja tv w Polsat Sport oraz online na stronie ipla.tv.

Mecz Francja - Włochy na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/KS