ME siatkarzy: Cudowna obrona Francuzów. To może być akcja turnieju [WIDEO]

25.09.2019 10:01
Francja - Włochy

Nieprawdopodobną obroną w meczu Francja - Włochy (3:0) w ćwierćfinale ME siatkarzy popisał się libero "Trójkolorowych" - Jenia Grebennikov. Być może była to najlepsza akcja całego turnieju.

Grebennikov zaliczył w tej akcji dwa odbicia - najpierw przyjął mocny atak, a potem w nieprawdopodobny sposób przebił piłkę na druga stronę. Na tym się jednak nie skończyło, bowiem kolejny atak Włochów pojedynczym blokiem zatrzymał Earvin Ngapeth, dzięki czemu punkt zdobyli Francuzi.

Francja - Włochy: Niesamowita obrona Grebennikova

Sytuacja miała miejsce w drugim secie, który był najbardziej wyrównany. Włosi mieli w nim dwie piłki setowe, ale żadnej nie wykorzystali i ostatecznie przegrali 25:27. Pozostałe sety były jednostronne. "Trójkolorowi" wygrali je kolejno do 16 i 14.

W półfinale ME siatkarzy 2019 Francja zmierzy się z Serbią. W drugiej parze dojdzie do starcia Polska - Słowenia.

Polska - Słowenia: KIEDY i o której półfinał ME? [GODZINA, DATA]