Final Six Ligi Narodów: Z kim Polacy zagrają w półfinale?

12.07.2019 10:00
polscy siatkarze w Final Six

Reprezentacja Polski siatkarzy w fenomenalnym stylu zaprezentowała się w turnieju finałowym Ligi Narodów. Biało-czerwoni są pewni awansu do półfinału Final Six. Kto będzie rywalem Polaków w półfinale Final Six?

Polscy siatkarze pokazali się z najlepszej strony w fazie grupowej turnieju finałowego Ligi Narodów. Podopieczni Vitala Heynena najpierw sprawili ogromną niespodziankę pokonując Brazylię 3:2. Następnego dnia biało-czerwoni stawili czoła ekipie Iranu i także po niezwykle emocjonującym pojedynku górą byli mistrzowie świata, którzy zwyciężając 3:1, zapewnili sobie awans do półfinału Final Six.

Liga Narodów siatkarzy: TABELA i WYNIKI Final Six. Które miejsce zajmują Polacy?

Final Six: Z kim Polacy zagrają w półfinale?

W piątek rozegrano ostatnie spotkanie w naszej grupie (Brazylia wygrała z Iranem 3:2) i to ona awansowała razem z biało-czerwonymi do półfinału Final Six. Polacy utrzymali 1. miejsce w grupie B. W związku z tym polska kadra zgodnie z zasadami Ligi Narodów w półfinale zmierzy się z drugim zespołem grupy A. W bezpośrednim pojedynku w tej grupie Rosja przegrała z USA i to ona zajęła 2. miejsce i właśnie Sborna będzie rywalem biało-czerwonych w półfinale Final Six Ligi Narodów.

Liga Narodów siatkarzy: Kiedy i o której grają Polacy w Final Six? [TERMINARZ]

Final Six: Kiedy półfinał? O której godzinie grają Polacy?

Półfinały Final Six odbędą się w najbliższą sobotę. Mecz półfinałowy Polaków rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 3:00 czasu polskiego.