Zamknij

N'Gapeth oskarżony o napaść seksualną. Jest nagranie z klubu [WIDEO]

Maciej Walasek
12.12.2019 20:05
N'Gapeth oskarżony o napaść seksualną. Jest nagranie z klubu [WIDEO]
fot. kadr z wideo

Earvin N'Gapeth został oskarżony o napaść seksualną na jedną z kobiet podczas wizyty w jednym z nocnych klubów w Belo Horizonte. Jeden z najsłynniejszych siatkarzy świata wyszedł z brazylijskiego aresztu w Contagempo wpłaceniu 50 tysięcy reali (ok. 46 tysięcy złotych). W sieci opublikowano nagranie z monitoringu z tego zdarzenia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Earvin N'Gapeth wziął udział w Klubowych Mistrzostwach Świata. Po turnieju siatkarz Zenitu Kazań pojechał do Belo Horizonte, aby pobawić się w jednym z nocnych klubów. Podczas imprezy gwiazda reprezentacji Francji miała dać klapsa kobiecie. 28-latek przyznał się do naruszenia nietykalności kobiety, ale zapewnił, że pomylił ją ze swoją znajomą i nie zamierzał nikogo obrazić.

Kobieta nie przyjęła przeprosin i zawiadomiła policję. Funkcjonariusze aresztowali N'Gapetha w poniedziałek i przewiozła do więzienia Nelson Hungria w sąsiednim mieście Contagem. Według brazylijskiego prawa grozi mu nawet pięcioletni wyrok. W sieci pojawiło się nagranie z monitoringu, na którym widać całą sytuację.

We wtorek sędzia Fabiana Cardoso Gomes zgodziła się na zwolnienie 28-letniego przyjmującego, pod warunkiem wpłacenia 50 tysięcy reali. Siatkarz ma też zakaz zbliżania się do ofiary.

RadioZET.pl/PAP, Twitter