MŚ w siatkówce: Brazylia - Polska finał! O której godzinie mecz?

Maciej Walasek
30.09.2018 10:05
polscy siatkarze i Vital Heynen na mś w siatkówce
fot. PAP

Mecz Brazylia - Polska: O której godzinie finał MŚ w siatkówce? Polska zagra z Brazylią o obronę tytułu. Sprawdź, kiedy odbędzie się to spotkanie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mecz Brazylia - Polska będzie niezwykle emocjonującym spotkaniem. Brazylijczycy będą chcieli zdobyć czwarty tytuł mistrza świata i zrewanżować się biało-czerwonym za finał MŚ przed czterema laty, w którym musieli uznać wyższość Polaków.

MŚ w siatkówce: Kiedy finał? O której godzinie?

W Final Six Brazylijczycy pokonali Rosjan 3:2, a później wygrali z Amerykanami 3:0. W półfinale mistrzostw świata pewnie ograli Serbów 3:0.

Z kolei Polska pokonała Serbię 3:0, a później uległa Włochom 2:3. W półfinale MŚ siatkarzy po zaciętym boju biało-czerwoni wygrali z Amerykanami 3:2.

Po pokonaniu Stanów Zjednoczonych, którzy prezentowali najlepszą formę podczas mistrzostw świata siatkarzy meczu, Polacy stali się faworytem finału mistrzostw świata siatkarzy. Jednak Brazylijczycy będą bardzo groźni.

Brazylia - Polska: O której mecz?

Mecz Brazylia - Polska. O której godzinie mecz? Finał MŚ w siatkówce odbędzie się w niedzielę o 21.15. Na godz. 17.00 zaplanowano mecz o trzecie miejsce Serbia - USA.

RadioZET.pl/MW