Brazylia - Polska: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

Maciej Walasek
30.09.2018 20:40
polscy siatkarze na mś w iatkówce
fot. PAP

Mecz Brazylia - Polska: Transmisja finału MŚ w siatkówce 2018 w TV i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć Brazylia - Polska. Relacja i wynik na żywo online na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polacy w pięknym stylu pokonali w półfinale mistrzostw świata USA i w finale powalczą o złoto z Brazylią.

Biało-czerwoni, którzy w półfinale rozegrali pięć setów z reprezentacją USA, nie zamierzają łatwo składać broni. - W niedzielę czeka nas święto siatkówki. Wyjdziemy na boisko by wygrać, a nie tylko wystąpić w tym spotkaniu. Po czterech latach znów zmierzymy się w meczu o taką stawkę z "Canarinhos". Zobaczymy, jak będzie. To będzie bardzo trudny mecz - powiedział atakujący Bartosz Kurek.

Mecz Brazylia - Polska: Transmisja TV i online

Po awansie do najlepszej szóstki, Vital Heynen zrealizował plan wyznaczony przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Władze federacji bowiem jako cel wskazały awans do czołowej szóstki. Belg jest o krok od powtórzenia sukcesu Stephane'a Antigi. Francuz objął posadę szkoleniowca biało-czerwonych w 2014 roku i w pierwszym roku pracy sięgnął z nimi po złoto MŚ. Wówczas w finale jego zespół zmierzył się właśnie z Brazylijczykami i zwyciężył 3:1. Od tego czasu Polacy rywalizowali z tym przeciwnikiem jeszcze cztery razy i tylko raz udało im się triumfować.

Brazylia - Polska: Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Mecz Brazylia - Polska na żywo: Transmisja TV w TVP 2, TVP Sport, Polsacie Sport. Online w ipla.tv i sport.tvp.pl. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl. Mecz w niedzielę o godz. 21.15.

RadioZET.pl/MW