Zamknij

Brazylia - Iran: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć mecz MŚ siatkarzy?

06.09.2022 08:08
Bruno Rezende
fot. JURE MAKOVEC/AFP/East News

Brazylia - Iran: transmisja TV online. Wicemistrzowie świata w pierwszym etapie fazy pucharowej zmierzą się z Irańczykami. Czy Persowie zatrzymają Canarinhos w drodze do finału MŚ siatkarzy? Sprawdź, na jakim kanale obejrzeć mecz 1/8 finału Brazylia - Iran.

Brazylijczycy wygrali rywalizację w grupie B na MŚ siatkarzy, ale mimo trzech zwycięstw nie zdobyli kompletu punktów. Canarinhos po gładkim pokonaniu Japonii i Kataru mieli problemy z Kubą w trakcie inauguracji mundialu, kiedy Kubańczycy doprowadzili do tie-breaka. Mimo wszystko podopieczni Renana Dal Zotto wygrali 3:2 i zajęli pierwsze miejsce w grupie.

Irańczycy awans do 1/8 finału wywalczyli z drugiego miejsca grupy F, tracąc do pierwszych Holendrów trzy punkty. Persowie pokonali Argentynę po tie-breaku 3:2, a następnie poradzili sobie z Egiptem 3:1. Jednak w ostatnim grupowym starciu musieli uznać wyższość Holendrów, którzy oddali tylko seta.

Brazylia - Iran: Gdzie obejrzeć mecz 1/8 finału?

Zwycięzca tego meczu zmierzy się w ćwierćfinale imprezy z lepszym z pary Serbia - Argentyna.

Spotkanie Brazylia - Iran zaplanowano we wtorek 6 września o godzinie 21:00. Starcie w 1/8 finału będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport i online na platformie Polsat Box Go.

RadioZET.pl