Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Bilety na ME siatkarzy trafiły do sprzedaży. Jakie ceny?

23.01.2017 19:06
sport

Polski Związek Piłki Siatkowej rozpoczął sprzedaż biletów na wszystkie mecze fazy grupowej mistrzostw Europy, które w dniach 24 sierpnia - 3 września zostaną rozegrane w czterech miastach: Gdańsku, Krakowie, Szczecinie i Katowicach.

Michał Kubiak fot. AFP/East News
Zagłosuj

Czy wybierasz się na mecz reprezentacji Polski w ME 2017?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Reprezentacja Polski wszystkie mecze grupowe, a także ewentualną fazę pucharową, rozegra w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety na mecze "Biało-czerwonych" kosztują od 50 do nawet 170 zł. Pozostałe spotkania grupy A będzie można obejrzeć na żywo płacąc od 40 do 100 zł.

Wyjątek stanowi mecz otwarcia, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pierwszeństwo w zakupie wejściówek mają kibice, którzy nabyli bilet na inny mecz ME bądź choć raz wspierali naszą drużynę z trybun w latach 2015-2017. Przewidziane są trzy transze, pierwsza ruszy w lutym. Rywalem podopiecznych Ferdinando de Giorgiego będzie Serbia, a w kolejnych dniach Finlandia i Estonia.

Aby obejrzeć na żywo spotkania szczecińskiej grupy B z udziałem Włoch, Niemiec, Słowacji i Czech, trzeba liczyć się z wydatkiem na poziomie 40-100 zł. W Krakowie, gdzie mierzyć się będzie grupa C (Rosja, Bułgaria, Słowenia i Hiszpania), ceny biletów oscylują w granicach 30-100 zł, a w Katowicach, gdzie rywalizować będzie grupa D (Francja, Belgia, Holandia i Turcja) - od 30 do 150 zł.

Do sprzedaży trafiły również bilety oraz karnety na fazę play-off i mecze finałowe. Ceny kształtują się od 30 do 400 zł.

Szczegóły znajdziecie na stronie PZPS. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem serwisu ebilet.

RadioZET.pl/KS

Oceń