Zamknij

Problemy filarów reprezentacji Polski. Kurek i Kubiak kontuzjowani

29.11.2020 16:27
Kubiak i Kurek
fot. Piotr Grunwald/REPORTER/East News

Bartosz Kurek i Michał Kubiak, filary reprezentacji Polski siatkarzy, zmagają się z kontuzjami łydki. Kurek z powodu urazu nie wystąpił w obu weekendowych meczach Wolfdogs Nagoya, z kolei Kubiak - w większości sobotniego i całym niedzielnym meczu Panasonic Panthers.

Siatkarz reprezentacji Polski Bartosz Kurek z powodu urazu nie wystąpił w obu weekendowych meczach Wolfdogs Nagoya w lidze japońskiej. W niedzielę w składzie Panasonic Panthers zabrakło kapitana biało-czerwonych - Michała Kubiaka, który kontuzji doznał dzień wcześniej.

Jak podają media, obaj polscy kadrowicze mają kłopoty z łydką.

Zobacz także

Bartosz Kurek i Michał Kubiak kontuzjowani. Obaj mają problemy z łydką

Wolfdogs mimo nieobecności Kurka, który jest niekwestionowanym liderem zespołu, wygrali oba pojedynki u siebie z Oita Miyoshi 3:0. Dzięki temu umocnili się na prowadzeniu w tabeli.

Kubiak wystąpił w sobotnim meczu wyjazdowym z VC Nagano Tridents, ale opuścił boisko już po pierwszym secie. To spotkanie jego klubowi koledzy zdołali jeszcze wygrać (3:0), ale w niedzielę ulegli rywalom 2:3. Panthers po 12 kolejkach zajmują trzecie miejsce, tracąc do lidera dwa punkty.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP