Beniaminek PlusLigi stracił trenera

28.02.2020 18:01
BKS Visła straciła trenera
fot. PAP

Zajmująca ostatnie miejsce w tabeli PlusLigi, BKS Visła Bydgoszcz na cztery kolejki przed końcem rundy zasadniczej traci trenera. Prowadzący zespół Przemysław Michalczyk oddał się do dyspozycji zarządu, który postanowił rozstać się ze szkoleniowcem.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Informujemy, iż trener Przemysław Michalczyk oddał się do dyspozycji zarządu klubu. W konsekwencji tej decyzji kontrakt ze szkoleniowcem został rozwiązany. Dziękujemy trenerowi za dotychczasową współpracę – poinformował na swojej stronie internetowej klub.

Bydgoszczanie na cztery kolejki przed końcem fazy zasadniczej trwającego sezonu mają na koncie tylko dwie wygrane i aż 20 porażek. Zajmując ostatnie miejsce w tabeli z 11 punktami, mają aż 10 punktów straty do plasujących się wyżej Asseco Resovii Rzeszów oraz Cuprum Lubin. Tym samym spadek z najwyższej klasy rozgrywkowej zespołu z grodu nad Brdą jest praktycznie przesądzony.

Do końca sezonu, jak poinformowały władze klubu, funkcję szkoleniowca zespołu pełnić będzie dotychczasowy drugi trener Marcin Ogonowski.

RadioZET.pl/PAP