Zamknij

Piękna polska siatkarka zostanie mamą

Krzysztof Sobczak
27.11.2017 16:00
Anna Werblińska
fot. Małgorzata Kujawka / Agencja Gazeta

Była już reprezentantka Polski w siatkówce Anna Werblińska potwierdziła oficjalnie, że wkrótce zostanie mamą. - Plan nadrzędny: przetrwać i przeżyć - powiedziała z uśmiechem 33-latka.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Werblińska po zakończeniu poprzedniego sezonu poinformowała, że odchodzi z Chemika Police, co dla wielu kibiców było szokiem. Od razu pojawiły się plotki, że siatkarka chce zrobić sobie przerwę na macierzyństwo. W niedzielę wreszcie do sprawy odniosła się sama zainteresowana.

Zobacz także

- Już chyba widać, więc nie będę ukrywać - niedługo zostanę mamą. Bardzo się z tego cieszę. Jakie plany? Przede wszystkim przetrwać i przeżyć. Te pierwsze miesiące będą chyba najgorsze, ale tak naprawdę już nie mogę się doczekać. Czuję się bardzo dobrze i oby tak do samego końca - przyznała w rozmowie z telewizją Chemika.

Po erze "Złotek" Werblińska stała się jedną z najważniejszych postaci reprezentacji, w pewnym momencie objęła funkcję kapitana i poprowadziła drużynę do brązowego medalu mistrzostw Europy w 2009 roku. Na swoim koncie ma także sześć tytułów mistrzyni Polski i pięć Pucharów Polski.

Przyszłej mamie życzymy wszystkiego najlepszego!

RadioZET.pl/Chemik/KS