Narzeczona Bartosza Kurka opuszcza Chemika Police. A Stocznia dalej się sypie...

Krzysztof Sobczak
29.11.2018 19:49
Anna Grejman opuszcza Chemik Police
fot. Instagram/Anna Grejman

Bartosz Kurek rozstał się ze Stocznią Szczecin, a w następstwie tej decyzji umowę z Chemikiem Police rozwiązała jego narzeczona, Anna Grejman. Tymczasem drużynę ze Szczecina opuściło trzech kolejnych zawodników.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

O kolejnych ruchach kadrowych poinformowano na pół godziny przed zaległym spotkaniem 1. kolejki Plus Ligi z Treflem Gdańsk. "W dzisiejszym meczu z Treflem nie wystąpią Aleksander Maziarz, Nicholas Hoag oraz Lukas Tichacek. Wspomniana trójka rozwiązała kontrakty z klubem za porozumieniem stron" - napisano na Twitterze.

Anna Grejman odchodzi z Chemika Police

Wcześniej kontrakt z przeżywającą problemy finansowe Stocznią rozwiązał MVP tegorocznych mistrzostw świata Bartosz Kurek. Jego decyzja odcisnęła piętno również na żeńskiej siatkówce, bo narzeczona siatkarza Anna Grejman postanowiła rozstać się z Chemikiem Police.

- Żadną tajemnicą nie jest, że Ania to prywatnie narzeczona Bartosza Kurka. Ze względu na zmiany w życiu sportowym Bartka, Ania poprosiła o możliwość rozwiązania kontraktu. Z uwagi na jej dobro postanowiliśmy nie robić jej pod górkę i wyrazić zgodę. Pomimo przedwczesnego rozstania, życzymy jej dużo szczęścia i sukcesów w życiu prywatnym oraz sportowym – mówi Paweł Frankowski, prezes klubu. Umowa Grejman z mistrzem Polski obowiązywała do końca sezonu 2018/2019.

Teraz Chemik będzie szukał nowej przyjmującej, bo w obecnej kadrze pozostały tylko trzy zawodniczki na tę pozycję: Natalia Mędrzyk, Martjna Grajber i Bianka Busa.

RadioZET.pl/Chemik Police/Stocznia Szczecin/KS