Zamknij

Zgrupowanie w Arłamowie. Dziennikarze mogą stracić akredytację

Krzysztof Sobczak
28.05.2018 20:10
Zgrupowanie w Arłamowie
fot. Łukasz Solski / EastNews

Dziennikarze przebywający na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Arłamowie otrzymali nietypowe zakazy. Za ich złamanie grozi utrata akredytacji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

"Zakaz zbierania autografów i robienia selfie pod rygorem odbioru akredytacji" - głosi hasło, jakim przedstawiciele drużyny narodowej powitali dziennikarzy w Arłamowie.

"Porządek musi być. Albo praca, albo autografy. Jeden już dokonał wyboru" - dodał na Instagramie rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski. Wygląda więc na to, że nie jest to pusty slogan, a realna "groźba".

W ten sposób reprezentacja zabezpiecza się przed sytuacją, jaka miała miejsce przed Euro 2016. Wówczas na zgrupowanie w Arłamowie przyjechała grupa dziennikarzy, którzy zamiast wykonywać swoje obowiązku, "łowili" autografy.

MŚ 2018: Zgrupowanie w Arłamowie

Zgrupowanie w Arłamowie jest najważniejszym etapem przygotowań do mistrzostw świata Rosja 2018. Wcześniej, w Juracie, był czas na regenerację, zabawę, a nawet koncert Lady Pank, natomiast teraz kadra będzie szlifować formę, taktykę oraz poszczególne elementy gry.

MŚ 2018 biało-czerwoni zagrają w grupie H. 19 czerwca odbędzie się mecz Polska - Senegal, 24 czerwca Polska - Kolumbia, a na zakończenie pierwszej części turnieju, 28 czerwca, Polska - Japonia.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/KS