Zamknij

"Wiadomości TVP": Michał Kamiński w kadrze na mundial [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
05.06.2018 13:37
Wpadka Wiadomości TVP przy ogłaszaniu składów na MŚ 2018
fot. Facebook/Misiek Kamiński

"Wiadomości TVP", flagowa audycja informacyjna Telewizji Polskiej, wskazały, że w przypadku absencji Kamila Glika na mistrzostw świata w Rosji pojedzie... polityk, Michał Kamiński.

Zagłosuj

Czy Michał Kamiński byłby dobrym zastępcą dla Kamila Glika?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W poniedziałek selekcjoner Adam Nawałka ogłosił 23-osobową kadrę na mundial 2018. Na liście, która musiała zostać wysłana do FIFA do godziny 12, znalazł się Kamil Glik, który kilkanaście minut później na treningu doznał kontuzji barku i jego wyjazd do Rosji stanął pod dużym znakiem zapytania.

Zobacz także

Na konferencji prasowej trener poinformował, że w przypadku absencji stopera Monaco do drużyny zostanie włączony obrońca VfB Stuttgart, Marcin Kamiński. "Wiadomości TVP" widziały to jednak trochę inaczej...

W materiale przygotowanym przez stację ewentualnym zastępcą Glika będzie, nie Marcin, a Michał Kamiński. "Pięknie! Wiadomości wysłały mnie na Mundial" - napisał polityk, publikując film z TVP.

MŚ 2018: Kiedy gra Polska?

Do pierwszego meczu biało-czerwonych pozostały dwa tygodnie. 19 czerwca odbędzie się mecz Polska - Senegal, pięć dni później Polska - Kolumbia, a na zakończenie zmagań w grupie H Polska - Japonia.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/KS