Japonia zremisowała z Senegalem. Polacy zagrają o wszystko!

Dominik Gołdyn
24.06.2018 18:49
Sadio Mane
fot. PAP/EPA

Mecz Senegal - Japonia. Reprezentacja Japonii zremisowała w Jekaterynburgu z Senegalem 2:2. Bramki dla drużyny z Afryki strzelili Sadio Mane i Moussa Wague. W drużynie Japonii na listę strzelców wpisali się Takashi Inui oraz Keisuke Honda. Obie drużyny mają na koncie 4 punkty i zajmują ex aequo pierwsze miejsce w tabeli grupy H. 

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

RELACJA NA ŻYWO. Treść odświeża się automatycznie co 60 sekund

Mecz Senegal - Japonia będzie dla obu ekip już drugim spotkaniem w mistrzostwach świata 2018. W pierwszej kolejce Senegal grał z Polską, a Japonia mierzyła się z Kolumbią. Mecz Senegal - Japonia będzie niezwykle ważny dla drużyny z Afryki, bowiem może ją przybliżyć do awansu do fazy pucharowej. W ostatniej kolejce Senegal zagra bowiem z Kolumbią, faworytem grupy, i o punkty w tym meczu może być niezwykle ciężko.

Senegal - Japonia: wynik meczu live stream online

Kibice afrykańskiej drużyny liczyć będą przede wszystkim na Sadio Mane, swoją największą gwiazdę. Z drugiej strony w Japonii mamy takich piłkarzy jak Shinji Kagawa czy Shinji Okazaki. Spotkanie Senegal - Japonia na MŚ 2018 zapowiada się więc niezwykle emocjonująco. Obie ekipy powinny zagrać ofensywnie. Japonia, jeśli przegra z Senegalem, praktycznie straci szanse na awans do fazy pucharowej mundialu 2018. Senegal - w przypadku straty punktów - mocno skomplikuje sobie sytuację w grupie.

Senegal - Japonia: transmisja meczu rozpocznie się wcześniej niż spotkanie Polska - Kolumbia. To oznacza, że biało-czerwoni przystąpią do swojego spotkania znając wynik starcia Senegalu.

Mecz Polska - Kolumbia na żywo na sport.radiozet.pl

Mundial 2018: mecz Senegal - Japonia. Relacja w internecie

Mecz Senegal - Japonia na żywo 24 czerwca o godz. 17.00. Relacja i wynik meczu Senegal - Japonia live na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN