Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polska - Litwa: Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja TV i online

10.06.2018 12:00
xxx sport

Mecz Polska - Litwa będzie ostatnim spotkaniem przed MŚ 2018. Sprawdź, gdzie obejrzeć to spotkanie. Transmisja na żywo Polska - Litwa w TV i online w internecie. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl.

reprezentacja Polski fot. PAP/EPA

TERMINARZ MISTRZOSTW ŚWIATA 2018

Mecz Polska - Litwa odbędzie się 12 czerwca o godz. 18.00 na PGE Narodowym w Warszawie. Transmisja spotkania na żywo w TVP 1, TVP Sport i online na sport.tvp.pl.

Mecz Polska - Litwa na żywo. Relacja i wynik online

Dla biało-czerwonych będzie to ostatni test przed MŚ 2018. Trudno przewidzieć, na jaki skład postawi trener Adam Nawałka. Być może będzie chciał ograć podstawowych piłkarzy, a może oszczędzić ich i dać szansę zmiennikom. Wszyscy zastanawiają się też, jakim biało-czerwoni zagrają ustawieniem. W spotkaniu z Chile trener postawił w pierwszej połowie na system z czterema obrońcami, na drugie 45 minut wyszedł z piątką defensorów.

Polska i Litwa we wtorek zmierzą się w jedenastym pojedynku. Do tej pory biało-czerwoni odnieśli jednak tylko cztery zwycięstwa, cztery razy padał remis, a dwa razy wygrywali Litwini.

Polska - Litwa. Gdzie obejrzeć? Transmisja w TV

Po meczu Polska - Litwa Robert Lewandowski i spółka polecą do Rosji. Pierwszy mecz mundialu Polska - Senegal już 19 czerwca. Kolejne spotkanie Polska - Kolumbia 24 czerwca, starcie Polska - Japonia cztery dni później.

RadioZET.pl/AN

Oceń