Polska - Litwa: Robert Kubica na żywo kibicował biało-czerwonym [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
13.06.2018 10:01
Robert Kubica oglądał na żywo mecz Polska - Litwa
fot. InstaStory/screen

We wtorek, w ostatnim meczu przed MŚ 2018, reprezentacja Polski pokonała Litwę 4:0 i w dobrych nastrojach uda się na mundial w Rosji. Spotkanie z wysokości trybun oglądał m.in. Robert Kubica.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kierowca F1 przez kilka dni przebywał w Warszawie. Zamieszkał w tym samym w hotelu, w którym kadrowicze przygotowywali się do starcia z Litwinami, i spotkał się z piłkarzami. Zamienił kilka słów m.in. z Robertem Lewandowskim i Kamilem Grosickim.

Zobacz także

Kubica znalazł również czas, by na żywo obejrzeć mecz Polska - Litwa. Kibice doskonale zdawali sobie sprawę z obecności testowego i rozwojowego kierowcy teamu Williams i na trybunach wywiesili flagę z napisem "Robert Kubica". Sportowiec uwiecznił to na InstaStory.

Niespełna tydzień temu, 8 czerwca, minęło dokładnie 10 lat od jedynego zwycięstwa Kubicy w wyścigu Formuły 1. Polak triumfował w Grand Prix Kanady w Montrealu.

MŚ 2018: Kiedy gra Polska?

Mistrzostwa świata 2018 rozpoczną się 14 czerwca meczem Rosja - Arabia Saudyjska i potrwają do 15 lipca. Biało-czerwoni pierwszy mecz rozegrają dopiero 19 czerwca, kiedy odbędzie się spotkanie Polska - Senegal. Pięć dni później zaplanowano starcie Polska - Kolumbia, a na zakończenie fazy grupowej 28 czerwca Polska - Japonia.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/KS