Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polska - Litwa. Krychowiak komentuje nieuznanego gola: Okradli mnie [WIDEO]

12.06.2018 21:03
xxx sport

Grzegorz Krychowiak umieścił piłkę w siatce, ale jego gola w meczu Polska - Litwa po wideoweryfikacji nie został uznany. - Okradli mnie - skomentował pomocnik Paris Saint-Germain. Był przy tym... wyraźnie rozbawiony całą sytuacją.

Krychowiak skomentował nieuznanego gola w meczu Polska - Litwa fot. PAP
Zagłosuj

Czy gol Krychowiaka powinien zostać uznany?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W 66. minucie "Krycha" piętą skierował futbolówkę do siatki. Arbiter początkowo uznał to trafienie, ale skorzystał z VAR-u, który będzie obecny także na mistrzostwach świata w Rosji, i anulował swoją decyzję. Sędzia uznał, że pomocnik biało-czerwonych przyjmował piłkę ręką i odniósł z tego korzyść. Sam zawodnik nie zgodził się z taką interpretacją.

- Jaka ręka? Okradli mnie z gola - powiedział Krychowiak przed kamerami TVP Sport. I rozbawiony kontynuował: - Jakbym nie miał ręki, to bym dostał w klatkę. Ale mam, no sorry.

MŚ 2018: Kiedy grają Polacy?

Mistrzostwa świata 2018 rozpoczną się 14 czerwca meczem Rosja - Arabia Saudyjska i potrwają do 15 lipca. Biało-czerwoni pierwszy mecz rozegrają dopiero 19 czerwca, kiedy odbędzie się spotkanie Polska - Senegal. Pięć dni później zaplanowano starcie Polska - Kolumbia, a na zakończenie fazy grupowej 28 czerwca Polska - Japonia.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/KS

Oceń