Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

6-latek rozpłakał się po meczu Polska - Kolumbia. FIFA wyśle go na finał MŚ [WIDEO]

05.07.2018 11:54
xxx sport

Aleks Meiklejohn, sześcioletni kibic reprezentacji Polski, obejrzy finał MŚ 2018 prosto z trybun. Chłopiec otrzymał bilet od FIFA po tym, jak jego ojciec wysłał do federacji wideo z meczu Polska - Kolumbia, podczas którego Aleks rozpłakał się i był pocieszany przez otaczających go Kolumbijczyków.

6-latek rozpłakał się po meczu Polska - Kolumbia. FIFA wyśle go na finał MŚ [WIDEO] fot. Twitter

DRABINKA MISTRZOSTW ŚWIATA 2018. KIEDY MECZE MŚ 2018?

Ian Meiklejohn, tata Aleksa, wziął udział w akcji #RivalHug promującej wspólne kibicowanie podczas meczów MŚ 2018 w Rosji. FIFA uznała, że jego nagranie było najlepsze i to właśnie jego rodzinie wręczyła bilety na finał mundialu 2018, który odbędzie się 15 lipca.

Sześciolatek bardzo mocno przeżył porażkę reprezentacji Polski z Kolumbią (0:3), po której biało-czerwoni stracili szanse na awans do 1/8 finału MŚ. Rozpłakał się. Szybko jednak pocieszać zaczął go tata i kibice drużyny przeciwnej. Jak przyznał sam Ian Meiklejohn, po opublikowaniu wideo w sieci, przez kolejne dni otrzymywał mnóstwo wiadomości z wyrazami wsparcia. - To było niesamowite - mówił w jednym z wywiadów.

Ian Meiklejohn jest Szkotem, ale jego żona i mama Aleksa pochodzi z Polski. Stąd ogromna sympatia chłopca do biało-czerwonych.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/AN

Oceń