Jest SKŁAD na mecz Polska - Kolumbia! Nawałka mocno namieszał!

Andreas Nicolaides
24.06.2018 18:46
Adam Nawałka
fot. PAP/EPA

Polska - Kolumbia: Adam Nawałka podał skład na mecz z Kolumbią w 2. kolejce fazy grupowej MŚ 2018. Selekcjoner tym razem postawił na formację z trzema środkowymi obrońcami. Przy okazji dokonał kilku ważnych zmian w porównaniu do meczu z Senegalem. Mecz Polska - Kolumbia na żywo na sport.radiozet.pl. Początek o godz. 20.00.

MUNDIAL 2018 - GRUPY, TABELE, DRABINKA. Zobacz wszystkie grupy MŚ

Zagłosuj

Czy Polska wygra z Kolumbią?

Liczba głosów:

Polska - Kolumbia: Skład bez Błaszczykowskiego, Milika czy Grosickiego. M.in. ci piłkarze zaczną spotkanie na ławce rezerwowych.

Polska - Kolumbia SKŁAD

W bramce miejsce zachował Wojciech Szczęsny. Trzyosobowy blok obronny utworzą Łukasz Piszczek, Jan Bednarek i Michał Pazdan. W roli bocznych obrońców - tzw. wahadłowych zobaczymy Bartosza Bereszyńskiego i Macieja Rybusa. Jeśli chodzi o linię pomocy, to w niej obok Grzegorza Krychowiaka zagra Jacek Góralski. W ataku partnerami Roberta Lewandowskiego będą Piotr Zieliński i Dawid Kownacki.

Skład na mecz Polska - Kolumbia: Szczęsny - Piszczek, Bednarek, Pazdan - Bereszyński, Krychowiak, Góralski, Rybus - Zieliński, Lewandowski, Kownacki.

7b60ecede1ef13cd17b97ad3ecfa9f7c

Mecz Polska - Kolumbia NA ŻYWO

Tym samym miejsce w składzie - w porównaniu do meczu z Senegalem - stracili Kuba Błaszczykowski, Arkadiusz Milik, Thiago Cionek i Kamil Grosicki. W ich miejsce pojawili się Bednarek, Góralski, Kownacki i Bereszyński.

Do gry od pierwszej minuty wciąż niezdolny jest Kamil Glik. Wszystko wskazuje na to, że na murawie zobaczymy go dopiero w starciu z Japonią.

Mecz Polska - Kolumbia na żywo na sport.radiozet.pl. Początek o godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN