Polska - Japonia: Znamy SKŁAD! Szansa dla rezerwowych!

Andreas Nicolaides
28.06.2018 14:49
Polska - Japonia: Znamy SKŁAD! Szansa dla rezerwowych!
fot. PAP/EPA

Polska - Japonia SKŁAD: Adam Nawałka ogłosił skład reprezentacji Polski na mecz MŚ 2018 z Japonią. Selekcjoner dokonał wielu zmian w składzie względem poprzednich spotkań - z Senegalem i Kolumbią. Od pierwszych minut zagra m.in. Łukasz Fabiański. Mecz Polska - Japonia na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik online od godz. 16.00.

MUNDIAL 2018 - GRUPY, TABELE, DRABINKA. Zobacz wszystkie grupy MŚ

Mecz Polska - Japonia będzie dla biało-czerwonych ostatnim w MŚ 2018. Kadra Adama Nawałki nie ma już szans na awans do fazy pucharowej. Co innego Japonia, która w przypadku zwycięstwa zamelduje się w najlepszej szesnastce.

Skład na mecz Polska - Japonia nie zaskakuje. Kibice spodziewali się, że Adam Nawałka da szansę rezerwowym. Od pierwszych minut w bramce zagra Łukasz Fabiański. Przed nim linię obrony utworzą Bereszyński, Glik, Bednarek i Jędrzejczyk. W pomocy zagrają Grosicki, Krychowiak, Góralski i Kurzawa. Rolę ofensywnego pełnić będzie Piotr Zieliński. W ataku zobaczymy oczywiście Roberta Lewandowskiego.

MŚ 2018: Skład na mecz Polska - Japonia

Polska - Japonia SKŁAD: Fabiański - Bereszyński, Bednarek, Glik, Jędrzejczyk - Grosicki, Góralski, Krychowiak, Kurzawa - Zieliński - Lewandowski.

Dgx33vxXUAA7rV2

Na ławce rezerwowych spotkanie rozpoczną m.in. Arkadiusz Milik, Kuba Błaszczykowski, Dawid Kownacki czy Karol Linetty. Adam Nawałka będzie więc mieć duże pole manewru, jeśli chodzi o zmiany.

Mecz Polska - Japonia na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik online o godz. 16.00.

RadioZET.pl/AN