Polska - Chile: Urodziny Grosickiego. Nietypowy prezent od Peszki [FOTO]

Krzysztof Sobczak
08.06.2018 11:00
Peszko wręczył prezent Grosickiemu na 30. urodziny
fot. Piotr Matusewicz / EastNews

W dniu meczu Polska - Chile Kamil Grosicki świętuje 30. urodziny. Z tej okazji skrzydłowy biało-czerwonych otrzymał nietypowy prezent od Sławomira Peszki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

- Nigdy się nie zmieniaj!!! Sto lat brachu - takie życzenia złożył Peszko Grosickiemu. Zawodnik Lechii Gdańsk wręczył swojemu koledze z drużyny narodowej... plik 200-złotowych banknotów, czym nie omieszkał pochwalić się na Instagramie.

- TURBOurodziny TURBOGrosika! Szybkich rajdów, celnych dośrodkowań, worka goli, a do tego duuuużo zdrowia, radości, czasu spędzonego z rodziną i satysfakcji z tego, co robisz. Grosik, bądź sobą! - napisano na profilu "Łączy nas piłka".

My oczywiście przyłączamy się do tych życzeń!

Polska - Chile: 30. urodziny Grosickiego

Kamil Grosicki będzie miał okazję uczcić swoje 30. urodziny golem lub asystą w meczu towarzyskim Polska - Chile, który odbędzie się 8 czerwca o godz. 20:45. "Grosik" powinien wybiec w podstawowym składzie.

Spotkanie z ekipą z Ameryki Południowej, 9. drużyną rankingu FIFA, jest dla biało-czerwonych ważnym testem przed MŚ 2018 w Rosji. Podopieczni Adama Nawałki rozpoczną turniej od meczu Polska - Senegal (19 czerwca), pięć dni później odbędzie się starcie Polska - Kolumbia, a na zakończenie fazy grupowej Polska - Japonia (28 czerwca).

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/KS