Zamknij

Trzech reprezentantów Polski w najgorszej jedenastce MŚ 2018

Andreas Nicolaides
18.07.2018 09:47

Trzech piłkarzy reprezentacji Polski znalazło się w najgorszej jedenastce mistrzostw świata 2018 wybranej przez francuski dziennik "L'Equipe".

Łukasz Piszczek
fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Francuscy dziennikarze uznali, że jednymi z tych, którzy zawiedli najbardziej, byli Łukasz Piszczek, Maciej Rybus i Jacek Góralski.

Najgorszym bramkarzem wybrali Williama Caballero, który popełniał błędy w meczach z Islandią i Chorwacją i stracił miejsce w składzie na rzecz Franco Armaniego, który bronił w pozostałych spotkaniach. W linii obrony, oprócz Piszczka i Rybusa, wystawili Edsona Alvareza z Meksyku i Oscara Duarte z Kostaryki.

W linii pomocy znalazło się miejsce dla wspominanego wcześniej Góralskiego i dwóch reprezentantów Niemiec - Samiego Khediry i Mesuta Ozila. W linii ataku "L'Equipe" stawia na Thomasa Mullera (Niemcy), Pione Sisto (Dania) i Kelechiego Iheanacho (Nigeria).

Ile Polska zarobiła na mistrzostwach świata 2018?

Najgorsza jedenastka MŚ 2018 wg "L'Equipe":

William Caballero (Argentyna) - Łukasz Piszczek (Polska), Edson Alvarez (Meksyk), Oscar Duarte (Kostaryka), Maciej Rybus (Polska) - Sami Khedira (Niemcy), Mesut Oezil (Niemcy), Jacek Góralski (Polska) - Thomas Mueller (Niemcy), Pione Sisto (Dania), Kelechi Iheanacho (Nigeria).

RadioZET.pl/AN