Zamknij

Żony i dziewczyny piłkarzy w bikini. Polskie WAGs wspierają kadrę [ZDJĘCIA]

Andreas Nicolaides
24.05.2018 10:34
Żony i dziewczyny piłkarzy w bikini. Polskie WAGs wspierają kadrę [ZDJĘCIA]
fot. Instagram

Żony i dziewczyny piłkarzy reprezentacji Polski są obecne na zgrupowaniu kadry w Juracie. WAGs wspólnie spędzają czas na plaży, a zdjęciami chwalą się w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak wypoczywają nad morzem Marta Glik, Dominika Grosicka czy Jessica Ziółek.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Piłkarze reprezentacji Polski rozpoczęli przygotowania do MŚ 2018. Trenują w Juracie, jednak już w przyszłym tygodniu przeniosą się do Arłamowa. Wielu z nich walczy o miejsce w składzie na mundial 2018, bowiem Adam Nawałka zabierze do Rosji tylko 23 spośród 32 powołanych piłkarzy.

Swoje drugie połówki mocno wspierają panie, które licznie stawiły się na pierwszy obóz w Juracie. To m.in. Marta Glik, Anna Peszko, Dominika Grosicka, Jessica Ziółek czy Laura Słowik. Tzw. WAGs były obecne także podczas spotkania reprezentantów z prezydentem Andrzejem Dudą. Jednej z nich głowa państwa pomagała nawet znosić po schodach wózek.

WAGs na zgrupowaniu reprezentacji w Juracie [ZDJĘCIA]:

Mundial 2018: mecze reprezentacji Polski

Pierwszy mecz Polska - Senegal piłkarze Adama Nawałki rozegrają 19 czerwca w Moskwie. Starcie Polska - Kolumbia nasi zagrają w Kazaniu 24 czerwca, a mecz Polska - Japonia, zamykający dla nas rozgrywki grupowe, odbędzie się 28 czerwca w Wołgogradzie.

RadioZET.pl/AN