Zamknij

Krychowiak przyjechał na zgrupowanie. Ubrany cały na biało [ZDJĘCIA]

Andreas Nicolaides
23.05.2018 16:43
Grzegorz Krychowiak
fot. Piotr Matusewicz / East News

Grzegorz Krychowiak w środę dotarł na zgrupowanie reprezentacji Polski w Juracie. Jak zwykle zwrócił na siebie uwagę ciekawą "stylówką" - przybył ubrany cały na biało. Polska przygotowuje się w Juracie do MŚ 2018, które rozpoczną się 14 czerwca.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Krychowiak przybył na zgrupowanie ubrany w białą koszulę z czarnymi kropkami, białe spodnie i jasne mokasyny. Miał też ze sobą stylową torbę.

Grzegorz Krychowiak przed MŚ 2018

Krychowiak ma za sobą bardzo trudny sezon. Jego West Bromwich Albion, do którego został wypożyczony z PSG, spadł z Premier League. Sam piłkarz nie mógł liczyć na regularną grę, a kiedy już pojawiał się na boisku, często zawodził.

Dla trenera Adam Nawałki jest jednak bardzo ważnym piłkarzem. Trudno wyobrażać sobie, by nie wybiegł w pierwszym składzie na pierwszy mecz MŚ 2018 z Senegalem.

Mundial 2018: reprezentacja Polski

Pierwszy mecz Polska - Senegal piłkarze Adama Nawałki rozegrają 19 czerwca w Moskwie. Starcie Polska - Kolumbia nasi zagrają w Kazaniu 24 czerwca, a mecz Polska - Japonia, zamykający dla nas rozgrywki grupowe, odbędzie się 28 czerwca w Wołgogradzie.

RadioZET.pl/AN