Zamknij

Zdjęcie Krychowiaka z Teodorczykiem uraziło internautów. Fala negatywnych komentarzy [FOTO]

Maciej Walasek
03.06.2018 11:38
Krychowiak, Teodorczyk i kucharz reprezentacji
fot. Instagram

Grzegorz Krychowiak opublikował na Instagramie zdjęcie z Łukaszem Teodorczykiem. Reprezentant Polski wstawił fotografię zza kulis kuchni z pieczonym zwierzęciem, co nie spodobało się wielu internautom.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polacy kończą zgrupowanie w Arłamowie. W niedzielę ma odbyć się wewnętrzny sparing, który rozwieje ostatnie wątpliwości Adama Nawałki. Oprócz treningów jest też czas na wypoczynek, gdzie kadrowicze mogą pozwolić sobie na chwilę relaksu np. grając w golfa.

Grzegorz Krychowiak, który ostatnim razem sprawdził swoje umiejętności bramkarskie, poszedł o krok dalej i uchylił rąbka tajemnicy z kuchni. Na Instagramie opublikował zdjęcie z Łukaszem Teodorczykiem i kucharzem kadry – Tomaszem Leśniakiem, na którym widać, że zawodnicy przygotowują się do posiłku. Jednak potrawa nie przypadła do gustu kibicom.

Na zdjęciu podpisanym przez Krychowiaka „We are the chefs tonight” użytkownicy wytknęli leżące na stole zwierzę. Fotografia wywołała lawinę negatywnych komentarzy.

„Wygląda to strasznie”, „Odrażające!”, „Okropieństwo!”  – to tylko kilka z wybranych komentarzy. Jednak znaleźli się i tacy, którzy prosili, aby piłkarze nie przejmowali się krytyką ze strony wegan.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/MW