Zamknij

Grzegorz Krychowiak rzucił wyzwanie reszcie drużyny: Kto strzeli, daję 100 złotych [WIDEO]

Maciej Walasek
02.06.2018 14:18
Grzegorz Krychowiak
fot. kadr z wideo

Na jednym z treningów w Arłamowie Grzegorz Krychowiak postanowił spróbować swoich sił na bramce. Podczas jednej z interwencji popełnił kuriozalny błąd, po którym śmiali się wszyscy jego koledzy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Piątek był kolejnym pracowitym dniem na biało-czerwonych. Najpierw przeszli przez szkolenie z systemu VAR, a później wzięli udział w treningu. W trakcie rozgrywki między słupkami stanął Grzegorz Krychowiak. Pomocnik chciał sprawdzić się na bramce, a całość została nagrana na kanale „Łączy nas Piłka”. Fragment z treningu zaczyna się od 2:39.

Z początku Krychowiakowi szło nieźle, ale później wyraźnie nie radził sobie ze strzałami. Kiedy do piłki podszedł Wojciech Szczęsny, 28-latek popełnił kuriozalny błąd, przypominający jedną z nieudanych interwencji Lorisa Kariusa z finału Ligi Mistrzów. Następnie piłkarz rzucił wyzwanie swoim kolegom.

- Kto strzeli, daję 100 złotych – powiedział.

Zobacz także

Drugą część dnia kadrowicze spędzili na polu golfowym. Tam najlepiej poradził sobie Łukasz Piszczek.

W sobotę wieczorem odbędzie się wewnętrzny sparing, który rozwieje ostatnie wątpliwości Adama Nawałki. 4 czerwca selekcjoner reprezentacji Polski ogłosi 23-osobowy skład na mistrzostwa świata w Rosji.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/MW