Zamknij

Andrzej Duda znosi wózek z dzieckiem reprezentanta Polski. ZDJĘCIE robi furorę!

Andreas Nicolaides
24.05.2018 09:42
Andrzej Duda
fot. PAP/EPA

Andrzej Duda w środę spotkał się w Juracie z piłkarzami reprezentacji Polski. Furorę robi zdjęcie ze spotkania, na którym widać, jak prezydent RP znosi po schodach wózek z dzieckiem jednego z kadrowiczów.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebook

Całą sytuację opisał na Twitterze Jakub Szymczuk, osobisty fotograf prezydenta Dudy.

- Ustawiam wszystkich do zdjęcia grupowego. Nagle krzyknął Grzegorz Krychowiak: „rób zdjęcia, Prezydent pomaga znosić wózek!” W sumie to już nie pierwsza taka sytuacja (dla PAD to norma) ale widać, że ciągle zaskakuje :) - napisał.

Prezydent Andrzej Duda znosi wózek

W trakcie spotkania z piłkarzami prezydent przekazał im wyrazy wsparcia przed nadchodzącym mundialem, ale także podziękowania za pracę włożoną w dotychczasowe sukcesy.

Zobacz również:

Zobacz także

- To jest taki moment specyficzny, ale chciałem spotkać się z panami, aby powiedzieć, że jak zawsze trzymam kciuki i niezależnie od wszystkiego możecie być pewni, że jestem z panami. Wy będziecie walczyć na boisku, a my będziemy walczyć przed telewizorem z różnego rodzaju emocjami - powiedział Andrzej Duda.

Mundial 2018: mecze reprezentacji Polski

Pierwszy mecz Polska - Senegal piłkarze Adama Nawałki rozegrają 19 czerwca w Moskwie. Starcie Polska - Kolumbia nasi zagrają w Kazaniu 24 czerwca, a mecz Polska - Japonia, zamykający dla nas rozgrywki grupowe, odbędzie się 28 czerwca w Wołgogradzie.

RadioZET.pl/AN