Zamknij

Michał Pazdan obronił... dziennikarkę [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
07.06.2018 13:39
Michał Pazdan uratował Sylwię Dekiert
fot. Twitter Sylwia Dekiert/screen

Michał Pazdan jest w znakomitej formie przed mistrzostwami świata Rosja 2018. Stoper Legii Warszawa imponuje przede wszystkim czujnością i refleksem, co na tej pozycji jest wyjątkowo cenne.

Zagłosuj

Kto powinien być partnerem Pazdana na środku obrony podczas MŚ 2018?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Tym razem nie chodzi jednak o boiskową sytuację, a o to, co zdarzyło się podczas udzielania wywiadu Sylwii Dekiert z TVP Sport. Materiał nagrywany był na dworze, w trakcie silnej wichury. W pewnym momencie podmuchy wiatru powaliły lampę, a wtedy do akcji wkroczył Pazdan...

"Najlepszy obrońca w kraju. Nie mam wątpliwości. KungFuPazdan" - napisała dziennikarka i dodała hasztag "myhero" [mój bohater].

MŚ 2018: Kontuzja Glika

Michał Pazdan podczas MŚ 2018 będzie szefem defensywy. To efekt kontuzji, jakiej na jednym z treningów doznał dotychczasowy lider tej formacji i wicekapitan reprezentacji Polski, Kamil Glik. Nie wiadomo na razie, kto będzie partnerem obrońcy Legii - Nawałka prawdopodobnie będzie wybierał pomiędzy Thiago Cionkiem a Janem Bednarkiem.

MŚ 2018: Kiedy gra Polska?

Reprezentacja Polski zakończyła już zgrupowanie w Arłamowie przed MŚ 2018. Na mundialu biało-czerwoni zagrają w grupie H. Turniej rozpoczną 19 czerwca od meczu Polska - Senegal, pięć dni później odbędzie się spotkanie Polska - Kolumbia, a na zakończenie fazy grupowej Polska - Japonia.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/KS