MŚ 2018: Debiutant postawił się Tunezji! Ładna walka na zakończenie fazy grupowej

28.06.2018 21:56
Panama - Tunezja

Panama przegrała z Tunezją 1:2 w ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji. Obie drużyny pożegnały się z turniejem.

MUNDIAL 2018 - GRUPY, TABELE, DRABINKA. Zobacz wszystkie grupy MŚ

Pierwsza połowa była dość wyrównana. Jednak niespodziewanie Panamczycy schodzili na przerwę z przewagą jednego gola. W 36. minucie Jose Rodriguez przymierzył z dystansu, piłka odbiła się rykoszetem od jednego z obrońców i zmyliła bramkarza Tunezji i wpadła do siatki!

W drugiej połowie do głosu doszli Tunezyjczy, którzy wyrównali w 51. minucie. Po wymianie piłki, Ben Youssef z 5. metrów skierował futbolówkę do bramki. W 66. minucie Tunezyjczycy wyszli na prowadzenie. Świetne podanie z lewego skrzydła dostał Khazri, który trafił do pustej bramki.

Panamczycy mieli kilka okazji do wyrównania, ale zabrakło im skuteczności. Ostatecznie Tunezja zwyciężyła 2:1 i zajęła 3. miejsce w grupie G. Panamczycy skończyli turniej na ostatniej 4. lokacie.