Zamknij

Szczęsny przegrał zakład. Zabawna scenka na konferencji [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
06.06.2018 16:43
Wojciech Szczęsny
fot. Twitter/Łączy nas piłka/screen

Wojciech Szczęsny po raz kolejny błysnął poczuciem humoru na konferencji prasowej. Bramkarz Juventusu w pewnym momencie przerwał spotkanie z dziennikarzami i wypowiedział dwa "dziwne" słowa.

Zagłosuj

Kto powinien być pierwszym bramkarzem na MŚ 2018?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

- Mogę jedną rzecz? - rozpoczął swoją wypowiedź Szczęsny. Kiedy otrzymał zgodę, wypalił: - Jak wiecie, my lubimy urozmaicać konferencje. Dostałem zadanie dwóch haseł i żadnych nie użyłem, także żeby nie przegrać zakładu: opona i grejpfrut.

Na koniec znalazły się pozdrowienia dla kapitana Roberta Lewandowskiego, co może sugerować, że to właśnie napastnik Bayernu Monachium wymyślił takie zadanie.

Krychowiak, Bierhoff i Dida

To nie pierwszy raz, kiedy na konferencji prasowej padają dziwne słowa. Szczęsny zrobił to jednak w bardziej klarowny sposób, niż Grzegorz Krychowiak przed spotkaniem eliminacji Euro 2016 z Niemcami. Wówczas pomocnik reprezentacji Polski wplótł nazwiska "Bierhoff" i "Dida" w swoje zdanie, co było pozbawione jakiegokolwiek sensu.

Krychowiak przegrał wówczas zakład ze... Szczęsnym, który siedział obok niego na wspominanej konferencji.

MŚ 2018: Kiedy mecze Polski?

Reprezentacja Polski w Arłamowie przygotowuje się do mistrzostw świata Rosja 2018. Na mundialu biało-czerwoni zagrają w grupie H. Turniej rozpoczną 19 czerwca od meczu Polska - Senegal, pięć dni później odbędzie się spotkanie Polska - Kolumbia, a na zakończenie fazy grupowej Polska - Japonia.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/Łączy nas piłka/KS