Zamknij

MŚ 2018: Kibice zachwyceni postawą prezydent Chorwacji [ZDJĘCIA]

Krzysztof Sobczak
16.07.2018 13:57

Na mecze latała klasą ekonomiczną i na swój koszt, podczas niektórych z nich siadała w sektorze z kibicami, a za nieobecność w pracy nie pobierała wynagrodzenia. Na MŚ 2018 prezydent Chorwacji Kolinda Grabar-Kitarović zrobiła furorę nie mniejszą niż drużyna narodowa tego kraju.

Kolinda Grabar-Kitarović podczas finału MŚ 2018
fot. PAP/EPA

MUNDIAL 2018 - GRUPY, TABELE, DRABINKA. Zobacz wszystkie grupy MŚ

- Chciałam pokazać, że jestem fanem piłki nożnej, jak wszyscy inni - powiedziała po spotkaniu 1/8 finału z Danią. W trakcie finału siedziała już w loży VIP-owskiej wraz z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem, prezydentem Rosji Władimirem Putinem i prezydentem FIFA Gianni Infantino, jednak jej zachowanie i tak zostało zauważone przez fanów futbolu.

W trakcie dekoracji medalowej prezydent Chorwacji przytulała każdego z reprezentantów, a kiedy wręczała "Złotą Piłkę" Luce Modriciowi, pojawił się łzy. Niestraszna jej była ulewa oraz fakt, że nie otrzymała parasola tak szybko jak Putin - widać było wielką radość i dumę z postawy kadry.

Kibice są zachwyceni postawą Kolindy Grabar-Kitarović. Wielu z nich podkreśla, że jest ona jednym z największych wygranych tego turnieju, a jej postawa zasługuje na szacunek. "Polityk może mieć klasę" - piszą.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/Onet/KS