Zamknij

Łukasz Fabiański ustalił warunki kontraktu z West Hamem United

Krzysztof Sobczak
08.06.2018 13:17
Łukasz Fabiański może przenieść się do WHU
fot. AFP/EastNews

Łukasz Fabiański jest coraz bliżej "powrotu" do Premier League. Polski bramkarz ustalił warunki kontraktu indywidualnego z West Hamem United. Teraz ruch należy do Swansea City, spadkowicza z najwyższej klasy rozgrywkowej.

Zagłosuj

Czy West Ham United to odpowiedni klub dla Łukasza Fabiańskiego?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

"Fabian" należał do najlepszych piłkarzy walijskiego klubu w minionym sezonie, ale nawet jego doskonała postawa nie uchroniła tej drużyny przed degradacją. Po kampanii 2017/2018 33-latek poprosił o zgodę na transfer, a przedstawiciele Swansea City zapewniali, że nie będą mu robili problemów ze zmianą barw. Teraz mają okazje, by to potwierdzić.

Jak informuje dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Łukasz Olkowicz, Fabiański ustalił warunki kontraktu z 13. ekipą Premier League, West Hamem United. Jeśli londyńczycy i Walijczycy się dogadają ws. kwoty odstępnego (mówi się o 5 mln euro), polski bramkarz w przyszłym sezonie ponownie będzie występował na boiskach Premier League.

MŚ 2018:Kiedy grają Polacy?

Łukasz Fabiański przygotowuje się obecnie z drużyną narodową do MŚ 2018. Podopieczni Adama Nawałki rozpoczną turniej od meczu Polska - Senegal (19 czerwca), pięć dni później odbędzie się starcie Polska - Kolumbia, a na zakończenie fazy grupowej Polska - Japonia (28 czerwca).

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/KS