"Łączy nas piłka" kończy nadawanie z mundialu w Rosji. Dlaczego?

Krzysztof Sobczak
27.06.2018 14:03
Łączy nas piłka kończy działalność na mundialu
fot. YouTube/Łączy nas pilka

Serwis "Łączy nas piłka" nie będzie realizował już filmików z mistrzostw świata Rosja 2018. Ostatnie nagranie ukazało się w poniedziałek, a zatem jeszcze przed ostatnim meczem reprezentacji Polski na mundialu. Co się stało?

MUNDIAL 2018 - GRUPY, TABELE, DRABINKA. Zobacz wszystkie grupy MŚ

"O 22:00 ostatni odcinek #ProjektMundial. W studiu Zbigniew Boniek i Paweł Wilkowicz . Zrobiliśmy dla was, w trakcie tego Mundialu 15 odcinków studia i 26 odcinków vloga. Dzięki, że z nami byliście" - napisał po emisji programu Łukasz Wiśniowski.

Dlaczego nie ma filmików "ŁnP"?

Dziennikarze, m.in. Sebastian Staszewski, Michał Pol i Grzegorz Rudynek dopytywali, dlaczego "ŁnP" rezygnuje z nagrań, choć mundial trwa, a kolejne produkcje mogłyby ocieplić wizerunek reprezentacji Polski po klęsce na mistrzostwach.

- Nie udało mi się zarejestrować niczego co byłoby wymowne, bo najwięcej wymownych i mocnych scen było tam gdzie nie wpuszczono nas z kamerą czyli na stadionie i w szatni. Wiem, że jest samolot i hotel, ale na tym polu zawiodłem. Nie mam niczego co byłoby warte publikacji - odpowiedział Wiśniowski.

"Łączy nas piłka" kończy nadawanie z MŚ

Serwis "Łączy nas piłka" i odpowiedzialny za ten projekt Łukasz Wiśniowski od wielu lat pracuje nad wizerunkiem reprezentacji Polski, który po erach Franciszka Smudy i Waldemara Fornalika był mocno nadszarpnięty. Udało się wypracować niepowtarzalny styl ukazywania życia szatni, treningów czy prywatnych spotkań i rozmów piłkarzy z kibicami. Wygląda jednak na to, że nawet "ŁnP" poddał się negatywnym emocjom po porażkach z Senegalem i Kolumbią.

Mecz Polska - Japonia odbędzie się 28 czerwca o godz. 16.

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/KS