Janda krytykuje, Tomaszewski odpowiada. Mocne słowa: Określiła swoją nienawiść do Polski

Dominik Gołdyn
18.06.2018 18:07
Jan Tomaszewski
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Krystyna Janda w programie „Drugie śniadanie mistrzów” w TVN24 nie szczędziła uwag pod adresem polskich kibiców. Jan Tomaszewski w rozmowie z ''Super Expressem'' skomentował słowa znanej aktorki. 

TERMINARZ MISTRZOSTW ŚWIATA 2018

W niedzielę gościem programu „Drugie śniadanie mistrzów” była Krystyna Janda. Popularna aktorka zaznaczyła, że nie jest zagorzałą fanką piłki nożnej. Nie przeszkodziło jej to w skrytykowaniu polskich kibiców. 

- Mamy absolutną świadomość, jaką piłka nożna ma siłę i jaki ma wpływ na narody i społeczeństwa [...] Jednak Polscy kibice przy byle sukcesie dostają zupełnie irracjonalnego obłędu i manię wielkości - powiedziała na antenie TVN24.

Jan Tomaszewski odpowiada Jandzie 

Do słów Krystyna Jandy odniósł się Jan Tomaszewski. Legendarny polski bramkarz był zaskoczony pojawieniem się takich opinii. ''Nie wiem skąd biorą się takie głosy. Pani Janda mówiąc te słowa określiła swoją nienawiść do Polski, bo jak to inaczej nazwać? Jeżeli ktoś źle życzy drużynie narodowej to nie wiem o co chodzi'' - powiedział w rozmowie z ''Super Expressem''.

''Przecież nasi piłkarze reprezentują całą Polskę, czyli mnie, a nawet panią Jandę. W polskim interesie jest, aby rozsławiać naszych sportowców walczących w Mundialu'' - dodał. 

MŚ 2018: Kiedy gra Polska?

Biało-czerwoni pierwszy mecz rozegrają dopiero 19 czerwca, kiedy odbędzie się spotkanie Polska - Senegal. Pięć dni później zaplanowano starcie Polska - Kolumbia, a na zakończenie fazy grupowej 28 czerwca Polska - Japonia.