Zamknij

Kamil Grosicki zaśpiewał z Lady Pank [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
25.05.2018 13:31
Kamil Grosicki śpiewa z Lady Pank
fot. Twitter/screen

Podczas zgrupowania w Juracie reprezentanci Polski zbierają siły na właściwą część przygotowań do mundialu w Rosji. Jest czas na pracę, ale przede wszystkim na regenerację i rozrywkę. Taką był m.in. koncert zespołu Lady Pank.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza to ulubiona kapela Kamila Grosickiego. Skrzydłowy Hull City nie mógł nie wykorzystać tej sytuacji i wspólnie z bandem wykonał utwór "Kryzysowa narzeczona". Na gitarze "przygrywał" mu Sławomir Peszko, a publiczność zabawiał Kamil Glik.

Piłkarze obecni na scenie skutecznie porwali do tańca swoich kolegów oraz ich partnerki. Zabawa była przednia!

MŚ 2018: Zgrupowania z Juracie i Arłamowie

Reprezentacja Polski w Juracie zbiera siły przed zgrupowaniem w Arłamowie, gdzie będzie szlifowała elementy taktyczne oraz formę na mistrzostwa świata Rosja 2018. W Juracie jest jednak więcej przyjemności, niż obowiązków. W środę kadrowicze spotkali się z prezydentem Andrzejem Dudą, dużo czasu spędzają jeżdżąc na rowerach, a w hotelu przebywają wraz z rodzinami czy partnerkami.

MŚ 2018: Polska w grupie H

Biało-czerwoni na MŚ 2018 zagrają w grupie H. 19 czerwca odbędzie się mecz Polska - Senegal, pięć dni później Polska - Kolumbia, a na zakończenie pierwszej fazy turnieju Polska - Japonia (28 czerwca).

Mundial 2018 potrwa od 14 czerwca do 15 lipca.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/KS