Kamil Glik wreszcie przemówił: "Wasze wsparcie daje mi kopa, żeby walczyć"

Krzysztof Sobczak
08.06.2018 08:50
Kamil Glik walczy z czasem i z kontuzją
fot. Maciej Witkowski/REPORTER/EASTNEWS

Kamil Glik w poniedziałek pozna ostateczną decyzję ws. swojej kontuzji i ewentualnego udziału w mistrzostwach świata Rosja 2018. - Jestem już w Polsce i zrobię wszystko, żeby być dla Was i naszego zespołu w Rosji - napisał stoper reprezentacji Polski na Facebooku.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

- Kochani, dziękuję, że jesteście ze mną w tych trudnych chwilach. Na każdym kroku czuję Wasze wsparcie i to daje mi jeszcze większego kopa, żeby walczyć z czasem i kontuzją - wyznał Glik, który w czwartek przeszedł badania w Nicei. Te okazały się niewystarczające, dlatego też w poniedziałek odbędą się dodatkowe konsultacje medyczne.

MŚ 2018: Kontuzja Glika

Kamil Glik doznał urazu barku na ostatnim treningu przed ogłoszeniem 23-osobowej kadry na mundial, ale już po wysłaniu listy piłkarzy zgłoszonych do turnieju do FIFA. W trybie awaryjnym na zgrupowaniu pozostał Marcin Kamiński, który w przypadku absencji obrońcy Monaco wskoczy w jego miejsce. Na razie jednak wciąż czekamy wraz z piłkarzem i sztabem szkoleniowym na ostateczną decyzję.

MŚ 2018: Kiedy gra Polska?

Reprezentacja Polski w czwartek przeniosła się do Poznania, gdzie w piątek odbędzie się mecz Polska - Chile, przedostatni test przed wylotem do Soczi. Na mundialu biało-czerwoni zagrają w grupie H. Turniej rozpoczną 19 czerwca od meczu Polska - Senegal, pięć dni później odbędzie się spotkanie Polska - Kolumbia, a na zakończenie fazy grupowej Polska - Japonia.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/KS